Jak si co nejlépe vyplnit profil (1. část)

Nezapomínejte, že vhodně vyplněný profil je vaše vizitka, která může udělat na zákazníka rozhodující dojem. Jak chcete, aby na něj působil?

Podrobný profil obsahuje základní informace o vás, vašich zkušenostech a argumenty, proč právě vás by si měl zákazník vybrat. Rada od nás: Buďte konkrétní a napište vše o sobě a vaší praxi.

Čím více toho zákazníci uvidí, tím důvěryhodněji profil působí. Dobře vyplněný profil je tedy klíčem k úspěchu!

1. Profilová fotka

Vyberte vhodnou profilovou fotku

Dobrá profilová fotka je základ. Pracant, který má nahranou kvalitní profilovou fotku, má až 8x větší šanci získat zakázku. Usmějte se a nechte se vyfotit.

Každý profil může mít svoji profilovou fotku. Hlídáte domácí mazlíčky? Vyfoťte se s nějakým. Děláte práce na zahradě? Nechce se při nich vyfotit.

Takhle ANO

klečíčí zahradnice upravuje maliny

Takhle NE

nakreslené nalíčené oko

2. Osobní informace


3. Text O mně

Vyplňte si co nejlépe sekci O mně

Představte si, že potřebujete něco opravit. Chtěli byste, aby přišel pracant, o kterém víte, jak dlouho pracuje v oboru a jaké má zkušenosti, nebo byste raději pracanta, o kterém nic nevíte?

Na svém profilu můžete vyplnit text "O mně" a říci tak zákazníkům, v čem jste dobří a proč by si měli vybrat zrovna vás. Máte řidičský průkaz? Mluvíte cizím jazykem? Co nějaký certifikát? No tak se pochlubte! Níže jsme vám připravili pro inspiraci ukázky z několika kategorií.

Hodinový manžel

Dobrý den, jmenuji se Robert a vystudoval jsem Vysokou školu českých kutilů. Nyní pracuji jako konstruktér vesmírných raket a ve volném čase vám rád nabídnu své služby hodinového manžela. Umím cokoliv od utažení povoleného šroubku až k výmalbě celého bytu. Základní nářadí si vozím vždy s sebou.

Mluvím anglicky a německy, takže se případně domluvím i se zahraničním zákazníkem. O mojí kvalifikaci svědčí získané osvědčení o absolvování školení vyhlášky č. 50. Zakládám si na spokojenosti svých zákazníků a mým cílem je vždy kvalitně odvedená práce.

Ve volném čase se rád vzdělávám ve svém oboru, proto čtu odborné časopisy a aktivně přispívám na stránky www.ceskykutil.cz.

Hlídání dětí

Dobrý den,

jmenuji se Kristýna a mám vystudovanou Střední odbornou školu pečovatelskou. Mám 3 mladší sourozence, a proto je pro mě poměrně běžná situace být ve společnosti dětí. Děti mám ráda, a tak ve volném čase nabízím své služby hlídání dětí. Hlídám nejčastěji v odpoledních/večerních hodinách a o víkendech v Praze a blízkém okolí.

S hlídáním mám bohaté zkušenosti (více než 5 let). V současné době navštěvuji kurz pro profesionální chůvy, z dob, kdy jsem jezdila na skautské tábory, mám zdravotnický kurz. Zakládám si na spokojenosti svých zákazníků. Ve volném čase ráda chodím na procházky do přírody, hraji na kytaru a podnikám výlety s přáteli.

Úklid

Dobrý den,

jmenuji se Jana a vystudovala jsem střední odbornou školu. Nyní pracuji jako pokojská v hotelu Marriott a ve volném čase vám ráda nabídnu své služby paní na úklid. V oboru se pohybuji už 10 let, uklízení mě baví, je to pro mě relax.

Mluvím anglicky a německy, takže se případně domluvím i se zahraničním zákazníkem. Zakládám si na spokojenosti svých zákazníků a mým cílem je vždy kvalitně odvedená práce.

Hlídání psů

Dobrý den,

jmenuji se Jaroslava a studuji Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Během studia si přivydělávám hlídáním domácích mazlíčků. Zvířata mám ráda, máme doma 2 labradory.

Nemám problém s tím vašeho pejska nejen pohlídat či nakrmit, ale také s ním zajít na procházku. Zakládám si na spokojenosti svých zákazníků. O mojí kvalifikaci svědčí doporučení od bývalých klientů. Ve volném čase ráda sportuji a jezdím na koni.

Doučování

Dobrý den,

jsem absolventka oboru francouzská filologie a bohemistika na Univerzitě Karlově. Díky mé práci umím perfektně anglicky. Jsem manažerka, aktuálně na mateřské, a vždycky jsem ráda vyučovala. Proto teď, když mám omezené množství času, ho chci věnovat něčemu, co mě baví – vyučování jazyků. Dříve jsem učila angličtinu v mateřské škole a mám bohaté zkušenosti s doučováním středoškoláků i dospělých.

Hodinu vždy připravuji podle individuálních požadavků klienta. Nemám problém se skupinovou lekcí do 3 lidí. Mohu tak třeba učit všechny vaše děti za jednotnou cenu nebo můžete pozvat kamaráda/kamarádku a rozdělit se o náklady. V případě zájmu o skupinou lekci to prosím napište do poznámky.