Profil na Robeetu

Naše služby jsou rozřazené do příslušných kategorií. Pro vás si tedy není těžké vybrat přesně takové, které jsou vám nejbližší. Pro každou vybranou službu si vytváříte nový profil. Tento postup vám přináší výhody.

Jednou z nich je prostor, ve kterém popíšete jednotlivé služby. Máte zkušenosti, které by mohly zákazníky zaujmout? Nebojte se je napsat. Uděláte tím profil věrohodnější a atraktivnější. Další výhodou je, že se váš profil stane také osobní stránkou. Můžete se s ní prezentovat nebo ji sdílet pro získání více zákazníků.

Na Robeetu nabízíme vytvoření úplného nebo částečného profilu.

Úplný profil je vhodný pro pracanty, kteří chtějí na Robeetu pracovat co nejúspěšněji. S úplným profilem vyplňujete kalendář dostupnosti. Stanovujete také ceny za Vaši poskytovanou službu. Výhodou tohoto profilu je, že Vás zákazníci uvidí v sezamu pracantů a mohou si Vás přímo vyhledat.

S částečným profilem jen odpovídáte na poptávky od zákazníků. Je vhodný pro ty, kteří nechtějí trávit čas doplňováním informací spojenými s cenami a délkou trváním své služby. Nevýhodou je, že si Vás zákazníci nemohou vyhledat a nejste zobrazovaní v seznamu pracantů.

Teď už není nic snazšího, než se jít zaregistrovat a vytvořit si první profil. Pojďme tedy spolu pokračovat dál.