Tipy a triky pro hlídání mazlíčků

Hlídání a venčení mazlíčků

Při hlídání domácího mazlíčka je vždy vhodné se předem informovat o tom, jestli zákazník nemá specifické požadavky na hlídání – mazlíčkovi například musí být vzhledem k jeho zdravotnímu stavu servírována strava v určitou denní dobu apod. Potřebujete s otázkami pomoc? Čtěte níže.

Hlídání domácích mazlíčků

Každý mazlíček a každé hlídání či venčení je specifické. Majitel si vždy přeje, abyste o jejich mazlíčkovi věděli vše, ale víte, na co všechno se máte zeptat? A hlavně to přece nesmíte zapomenout! Jak to vše udržet v hlavě?

Abychom vám práci ulehčili co nejvíce, vytvořili jsme pro vás úvodní dotazník pro hlídání pejsků. Stačí ho s majitelem vyplnit a už nikdy se vám nestane, že nebudete vědět, co se s pejskem děje.

Nezapomeňte si ho vytisknout, než půjdete na vaši další zakázku! :)

Salon pro mazlíčky

Je vhodné domluvit se předem se zákazníkem na tom, jaké má představy úpravy srsti/drápů mazlíčka. Předejdete tak případnému zákazníkovu zklamání, že výsledek nevypadá tak, jak si původně představoval.


Výcvik psů

Před výkonem služby je vhodné věnovat dostatečný čas tomu, abyste se zákazníkem zkorigovali své i jeho představy a požadavky. Předejdete tak tomu, že mazlíčka zbytečně naučíte triky, které jeho majitel nepožadoval.